FOTO/ “Nuk dal edhe po mu lut Edi Rama”, sfida e guximshme e Edon Hasanit. Shikoni çfarë i bën kokës

| 10:26
SHPËRNDAJE

Të  shumta kanë qenë sfidat e futbollistëve, në këto ditë të vështira izolimi për shkak të Koronavirusit. Më e reja është… sfida e qerosit.

edon hasanii

Ka qenë mesfushori i Tiranës, Edon Hasani protagonist i radhës i kësaj sfidë. Shkodrani ka postuar në “Instastory”, një foto nga ballkoni i shtëpisë, i qethur, tullac, ndërkohë që ka nominuar disa prej miqve të tij, ku spikasin emrat e Bekim Balajt, Rubin Hebajt dhe Arlind Kalasë.

Edon Hasani

Edoni nuk u mjaftua me kaq, teksa foton e shoqëroi me një batutë epike: “Tani edhe të më lutet Edi Rama për të dal jashtë, nuk dal”, shkruan futbollisti shkodran me shaka. Pritet me mjaft kuriozitet të shikohet nëse sfidës së Hasanit do t’i përgjigjen edhe miqtë e nominuar.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.