FOTO/ Nga stërvitja në festë, Ronaldo merr dhuratë në mes të Torinos

| 9:53
SHPËRNDAJE
 

Kristiano Ronaldo ka zgjedhur të festojë ditëlindjen e tij të 35-ë në shoqërinë e partneres së tij Xhorxhina Rodrigez në qendër të Torinos.

EQClYevWoAg0gk3

Teksa gjatë ditës ai nuk i ndërpreu përgatitjet për ndeshjen e radhës së Juventusit, Ronaldo është befasuar nga dhurata që iu bë teksa po hynte në një nga lokalet e natës. Atij iu dhurua një automjet, ndërsa fotoja është siguruar për “tuttomercatoweb” nga një tifoz i Juventusit.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.