FOTO nga paparazzi/Rrahman Rraja, në alarm për ato që lexon

| 11:03
SHPËRNDAJE

Zona nga ai vjen ka qenë një nga më të goditurat nga tërmeti i 26 nëntorit dhe deputeti socialist, Rrahman Rraja, është parë në terren i angazhuar për të ndihmuar komunitetin e tij. 

Thonë që Rrajat janë një fis i madh në zonën e Krujës dhe me siguri kjo ka bërë që ata të jenë aktivë. Por edhe në bar, Rraja duket i shqetësuar teksa lexon lajme ose mesazhe që i vijnë në celular.

PANORAMAPLUS.AL

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.