FOTO nga paparazzi/Flaka Krelani shijon rrugët e Tiranës

SHPËRNDAJE

Është e rrallë që emri që të kanë zgjedhur prindërit, të të personifikojë kaq shumë edhe si temperament, sepse Flaka Krelani është një superkëngëtare, flakë fare!

 

Ajo është fotografuar nga paparazzi ynë këto ditë në Tiranë, teksa e veshur e tëra me të bardha, nuk ishte e vështirë ta pikasje. Flaka po qëndron shumë mirë në tregun e muzikës, falë zërit të saj potent.

flaka1 flaka krelani1 flaka flaka-krelani-e1456129786712 flaka1 flaka flaka1 flaka krelani FLAKA flaka2 flaka1 flakaa

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.