FOTO nga paparazzi/Balluku dhe Ahmetaj, bisedë larg syve të kolegëve

| 18:59
SHPËRNDAJE

Kemi parë vazhdimisht që ish-ministrat e shkarkuar nga Rama, më së shumti rrinë me njëri-tjetrin dhe kjo e ka një shpjegim, ata ndihen disi të përjashtuar dhe me siguri shoqëria me njëri-tjetrin është më e përshtashme për ta. Por nuk ndodh gjithmonë kështu. 

Belinda Balluku, e cila zëvendësoi Damian Gjiknurin si ministre Energjetike, është parë këtë të enjte duke folur me ish-ministrin e Financave, Arben Ahmetaj.

Ata kanë zgjedhur që të flasin larg kolegëve të tyre, duke u larguar në zonën e lulishtes së Parlamentit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.