FOTO nga paparazzi/ Majko dhe Çuçi, gjithë vemendjen për Rudina Hajdarin

SHPËRNDAJE

Rudina Hajdari është akuzuar jo rrallë herë edhe nga ish kolegët e saj të Partisë Demokratike se është duke bërë lojën e Edi Ramës dhe e bështet atë, duke harruare rolin e saj si opozitare.

Në fakt vetë Hajdari duket se nuk është shqetësuar shumë nga kjo gjë. Ajo shihet gjithnjë në Parlament e shoqëruar nga socialistët.

Kësaj here, paparazzi ynë e fotografoi në shoqërinë e Ministrit të Bujqësisë Bledi Çuçi dhe deputetit socialist Pandeli Majko.

  

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.