Foto nga paparazi/ Pranvera nuk vjen me një lule, prandaj Rrahmani ka disa të tilla në këmishë

| 21:57
SHPËRNDAJE

Fate Velaj dhe Sadri Abazi nuk janë të vetmit deputetë që përpiqen shumë për t’u veshur bukur dhe me stil. Nuk ngelet pas as deputeti Rrahman Rraja. 

Ai ka një tjetër qasje ndaj veshjes. Përveçse kërkon t’i ikë stilit klasik, këmishë e bardhë dhe kostum të errët, kësaj here ka sjellë pak pranverë në veshje, duke zgjedhur një këmishë alla latin lover, me lule.

Edhe pse s’ka shumë lidhje me pjesën tjetër të veshjes apo me stinën, gjithsesi zoti Rraja ia ka dalë të duket i veçantë dhe të tërheqë vëmendjen. /Panoramaplus.al

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.