Foto nga paparazi/ Poshtë pemës, ky është vendi i preferuar i deputetëve për biseda të gjata

| 12:43
SHPËRNDAJE

Ka një vend të preferuar ku deputetët pëlqejnë të bëjnë bisedat e tyre të gjata, përgjatë pushimeve në seancat parlamentare.

Ata mblidhen poshtë një peme, e cila është në oborrin e Parlamentit dhe rrotull saj fillojnë të bisedojnë.

Janë pak më të qetë aty, në krahasim me vendin afër derës ku rrinë pothuajse të gjithë kolegët e tyre.

Grupi thith si me magnet deputetët një e nga një, derisa bëhet mjaft i madh. Më së shumti atë vend e pëlqejnë Bashkim Fino, Eduard Shalsi, Ditmir Bushati, Ervin Bushati etj.

/Panoramaplus.al

       

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.