Foto nga paparazi/ Opozitarët bashkë në biseda kokë më kokë

| 22:51
SHPËRNDAJE

Monika Kryemadhi, Petrit Vasili dhe Oert Bylykbashi janë fotografuar pak ditë më parë duke biseduar në këmbë me njëri-tjetrin. 

Opozita, në fakt, ka plot për të folur këto ditë, kur ngjarjet në vend janë të shumta.

   

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.