Foto nga paparazi/ Monika Kryemadhi me vajzat siç nuk e keni parë

| 15:00
SHPËRNDAJE

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka gjetur kohë të kalojë disa momente në një nga lokalet e Tiranës me dy vajzat e tij.

Ndërsa vajza më e madhe, Bora po diplomohet për Matematikë, vajza tjetër Era ka lënë pas fëmijërinë.

Zonjën Kryemadhi e kemi parë shpesh të zhvillojë takime me të rinj të Lëvizje Rinore për Integrim.

570e0139-4a2d-46db-8da8-18ce5aa455ea

af1cc152-56b3-4b42-b446-0f781cb61236

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.