Foto nga paparazi/ Mirela Kumbaro merr masa, vendos maskë që e mbulon deri te sytë

| 10:52
SHPËRNDAJE

Ndryshe nga disa kolegë të saj, ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro, ndihet akoma e frikësuar nga prezenca e koronavirusit.

Ajo ka ardhur dy ditë më parë në Parlament me një maskë, të cilën e kishte vendosur deri lart te sytë.

Me sa duket, zonja Kumbaro e ka ndier rrezikun e valës së re të përhapjes së koronës dhe ka treguar kështu kujdes për vete dhe kolegët.

/Panoramaplus.al

     

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.