FOTO nga paparazi/ Leskaj, nga Kontrolli i Shtetit te pasioni për mundjen

| 16:25
SHPËRNDAJE

Bujar Leskaj nuk është më drejtues i Kontrollit të Lartë të Shtetit dhe mbase kjo gjë i ka krijuar mundësi të ketë më shumë kohë të lirë dhe të takojë edhe njerëzit që do.

bujar-leskaj

Një nga këto takime ishte ajo me Elis Gurin, kampionin nga Shkodra të boksit.

Nuk e dimë se sa miq mund të jenë ata, por janë parë së bashku duke folur gjatë, si dy të njohur të vjetër.

Mbase ndonjë projekt ose thjesht një takim për kënaqësi.

bujar-leskaj2 bujar-leskaj3

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.