Foto nga paparazi/ Lei Krajën, Flakën dhe Qeqa Krelanin i bashkon pasioni për futbollin, vajzat fotografohen në …

| 22:55
SHPËRNDAJE

Është kaq e vështirë të gjesh Lei Krajën me një veshje dosido apo të kombinuar disi shpejt. Ajo në çdo moment duket sikur është bërë gati për pasarelë. 

Madje, edhe kur shkon në stadium, gazetarja e njohur e sportit preferon të vishet luks dhe aspak sport. Çdo detaj aty ku duhet, një superkombinim dhe gjithçka merr vlerë në trupin e saj të gjatë dhe të hollë.

Bukuroshja u fotgrafua në stadiumn e Tiranës, në ndeshjen e Partizanit me Luftëtarin.

Ajo ishte në shoqërinë e këngëtares Flaka Krelani dhe me motrën e saj, e cila ashtu si Lei është gazetare shumë e njohur e sportit në Kosovë.

Vajzat janë shumë seksi dhe i bashkon pasioni për sportin e bukur të futbollit. /Panoramaplus.al

    

                  

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.