FOTO nga paparazi/ Edi Paloka, me tuta në Bllok

| 21:40
SHPËRNDAJE

Një pushim dhe shkëputje absolute nga kostumi dhe kollarja.

Me sa duket, ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka, mezi e ka pritur këtë moment.

Ai është shfaqur në baret e Tiranës i veshur i tëri me tuta, me atlete dhe kapele.

Duket mirë edhe në këtë version! /Panoramaplus.al

     

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.