Foto nga paparazi/ Deputetja e Dibrës rinis sfilatën e veshjeve dhe aksesorëve të shtrenjta

| 14:15
SHPËRNDAJE

Edhe pse ka qenë kohë epidemie dhe në shumë raste është parë e arsyeshme që dorezat dhe maskat të shoqërohen me veshje komode, deputetja Reme Lala nuk ka ndryshuar asgjë në zakonet e saj.

Edhe këtë të enjte, ajo është shfaqur shumë elegante teksa shkonte në Parlament.

Në një kohë me shi, Lala ishte kombinuar me ngjyrat e bardh e zi dhe kishte preferuar një çantë pink.

/Panoramaplus.al

    

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.