Foto nga dasma e Elgit Dodës dhe Klea Hutës, si janë veshur nusja dhe dhëndri

Jun 4, 2023 | 22:13
SHPËRNDAJE

Disa detaje janë zbuluar nga dasma magjike e Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

kle huta eglit doda

Klea duket magjepsëse me një fustan të bardhë ngjitur pas trupit, me flokët të mbajtur bisht. Ndërsa pjesën e bustit, ajo ka zgjedhur ta ketë me gurë në formë lulesh të vogla.

Nga ana tjetër, këngëtari dhe kompozitori i famshëm zgjodhi që në ditën e dasmës të veshë kostum ngjyrë bezhë.

Historia e tyre e dashurisë nisi rreth shtatë vjet më parë, kur bashkëpunuan për këngën “Amla”, ndërsa tashmë janë prindër të një djali të quajtur Krid, i cili një ditë më parë mbushi 3 vjeç.

klea huta elgit doda (1) klea huta elgit doda (1) klea huta elgit doda (2) klea huta elgit doda (2) klea huta elgit doda (3) klea huta elgit doda (3)

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura