FOTO/ Ndryshime të tjera në Kadastrën e Vlorës, kush është drejtoresha e re pas valës së shkarkimeve

| 11:56
SHPËRNDAJE

Ndryshime te tjera ne Kadastren e Vlores. Elona Hodaj emerohet drejtore e Agjensise Shteterore te Kadastres Vlore.

Hodaj ka mbajtur me heret postin e Drejtores se Fondit te Detyrueshem te Kujdesit Shendetesor

Emerimi Hodaj mbyll rrokaden ne institucionin ku u pushuan 6 juriste dhe u paralajmeruan me verejtje 19 te tjere.

4661da83-71c7-4b1e-a098-745653d936da

Hodaj ka mbajtur edhe poste politike ne PS. Ajo ka qene kryetare e Fressh dhe kandidate per deputete.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.