FOTO/ Natalia Feliks, perla jashtë fushe e Duglas Kostës

| 14:43
SHPËRNDAJE

Pasi e nisi sezonin me shumë vrull ndaj Parmës dhe Napolit, Duglas Kosta u dëmtua në minutat e para në takimin ndaj Fiorentinës duke qëndruar gati dy muaj jashtë fushave.

duglas kosta

Por braziliani i Juventusit tashmë i ka lënë plotësisht pas krahëve problemet fizike dhe po tregohet i papërmbajtshëm në fushën e lojës. 29-vjeçari dhuroi një magji në mesjavë në Champions, ku dribloi si birila gjysmën e skuadrës së Lokomotivës së Moskës, për të finalizuar me mjeshtëri pas një kombinimi perfekt me argjentinasin Higuain, duke i dhënë fitoren dhe kualifikimin Juventusit në minutën e 93-të.

feliks

Por përveç perlës që dhuroi në fushë, Duglas mahnit me një tjetër perlë jashtë saj. Ai para pak kohësh u prezantoi fansave të dashurën më të re. Ajo është Natalia Feliks, një modele superseksi për të cilën fjalët janë të tepërta, pasi fotot flasin qartë.

feliks 1

feliks 4 feliks 3 feliks 5 feliks 2

/PANORAMASPORT.AL/

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.