FOTO/ “Mos e publiko këngën me…”- Ditëlindja e Ylli Limanit zbulon detaje nga dasma e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj!

Sep 25, 2023 | 14:01
SHPËRNDAJE

Këngëtari i cili me zërin e tij të ëmbël ka arritur të tërheqë vëmendjen dhe të fitojë zemrat e mijëra fansave, Ylli Limani ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen.

ylli limani

Shumë fytyra publike zgjodhën që ta urojnë artistin, ku ndër to ishte edhe Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj.

arabana yli

Nga postimet e tyre ata lan të kuptohet se gjatë dasmës së tyre sekrete në Toskana të Italisë Ylli ka performuar me çiftin.

arbana ylli 2

Sakaq postimet e dyshes kanë shkaktuar të qeshura në rrjet, pasi Arbana shkruan: “Tregoi njerëzve se kur del kënga jonë se po presin.”

eduarti ylli

Nga ana tjetër Eduarti në foton e tij përveç urimit për Yllin ka edhe një “diss” për partneren e tij teksa shkruan: “Mos e publiko këngën me Arbanën pa dalë dueti jonë.”

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura