FOTO/ Monica Bellucci, 55-vjeçarja që mahnit me format seksi

| 22:44
SHPËRNDAJE

Monica Bellucci është një ndër aktoret më të njohura italiane, e kjo jo vetëm falë talentit të saj, por edhe pamjes së jashtme.

E spikatur gjithmonë për një bukuri tipike mesdhetare, aktorja ka treguar edhe njëherë se vijon të jetë në super formë.

monica-1

Në Isntagram, Bellucci ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur seksi në poza provokuese.

Aktorja për momentin është beqare, ndërsa u nda më 26 gusht të vitit 2013 nga aktori francez Vincent Cassel me të cilin ka dy vajza, Deva dhe Leonie.

monica-3 monica-5 monica-6 monica-2

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.