FOTO/ Mehmeti nis nga puna te Partizani, ndihmësi i Gegës stërvit ekipin në Elbasan

SHPËRNDAJE

Siç edhe ishte lajmëruar, Dritan Mehmeti do të jetë zv/trajneri i Partizanit, dhe ai ka nisur nga puna që ditën e sotme. Ndihmësi i Skënder Gegës, ka drejtuar më parë Dinamon dhe Korabin, ndërsa nga sot ësjtë pjesë e stafit të “demave”.

dritan mehmeti partizani

Mehmeti zotëron licencën UEFA PRO dhe sot, teksa ekipi gjendet në Elbasan për fazën përgatitore për sezonin e ri, po stërvit ekipin e Partizanit, bashkë me trajnerin Skënder Gega.

 

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.