FOTO/ “Më shkruajnë dhe ata të martuarit me fëmijë”, aktorja seksi nga Venezuela ngacmohet nga… futbollistët e Reali

Apr 2, 2022 | 23:57
SHPËRNDAJE

Oriana Marzoli, aktorja seksi nga Venezuela, e njohur për Instagramin dhe programet e saj televizive në Spanjë ka folur për të përditshmen spanjolle “AS”.

pjimage (12)

Oriana ka rrëfyer se ngacmohet nga shumë futbollistë, disa të Realit, por dhe nga ata që janë të martuar dhe me fëmijë.

“Më shkruajnë shumë futbollistë, dhe ata të martuarit dhe me fëmijë. Më ka pëlqyer vetëm njëri prej tyre, por miqtë e mi më thanë se është i martuar. Ishte dhe i vogël në moshë”, u shpreh aktorja.

123

2

3

4

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura