FOTO/ “Më mungon çdo ditë e më shumë” – Gregu bëhet nostalgjik nga karantina për …

| 15:59
SHPËRNDAJE

Gregu, djali i kryeministrit, Edi Rama është bërë nostalgjik sot nga karantina për detin.

greg 12

Këtë e ka treguar nëpërmjet disa fotove postuar në instastory, duke e shoqëruar edhe me muzikë, ku tregon se i mungon çdo ditë e më shumë.

Gjithashtu Gregu ka treguar se karantina ia ka ndryshuar planet sa i përket mbylljes së ekspozitës “Ex Nihilo”, e cila ishte planifikuar të mbyllej me 15 mars, por tashmë nuk dihet se kur do të ndodhë.

“Në mbyllje të ekspozitës e cila supozohej të mbyllej në 15 mars, por qëlloi kjo datë në periudhën e karantinimit”, shkruan Gregu, në Instagram.

Pas konfirmimit të rastit të parë pozitiv me koronavirus në Shqipëri qeveria vendosi shterrethimin dhe urdhërin për izolimin e njerzëve dhe daljen e tyre me orare të kufizuara vetëm për të kryer disa blerje.

Në izolim u vendos edhe kryeministri Edi Rama sëbashku me familjen e tij, ndërsa u bën thirrje qytetarëve që të mos grumbullohen në parqe, apo në supermarkete duke favorizuar virusin.

greg 1 greg

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.