FOTO/ Me marka luksoze e makina të shtrenjta, ky është i riu që vrau 39 vjeçarin dhe plagosi të birin për “pse me sheh”

| 11:43
SHPËRNDAJE
 

Ky është i riu i arrestuar nga policia e Durrësit pas vrasjes së një 39 vjeçari mbrëmjen e së premtes dhe plagosjen e djalit të tij, 19 vjeç.

dac-6

Në pranga përfundoi Klodian Daçi, 20 vjeç, i pasionuar pas makinave të shtrenjta, armëve dhe jetës luksoze.

Të paktën, këtë lë të kuptohet në rrjetet sociale, ku mban çanta “Louis Vuitton”, rripi ‘Guçi”, si dhe pozon pranë makinave të shtrenjta si Chevrolet Corvette (C7).

Tanimë, i riu gjendet prapa hekurave dhe vitet e ardhshme do t’i kalojë në qeli pasi vrau me armë zjarri 39-vjeçarin Armando Baboci, pas një sherri për shprehjen ‘pse më sheh’. Nga ngjarja mbeti i plagosur edhe djali i viktimës, Erald Gjini (ka ndryshuar mbiemër)

Daçi ishte me dy kushërinjtë e tij kur ndodhi ngarja, Sergio dhe Henri Tatasi, ku ky i fundit ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në spital.

Fillimisht, pati një sherr me sende të forta si shkop bejsbolli apo karrige, duke krijuar kaos në një prej rrugëve të lagjes 13 të qytetit.

dac-1 dac-3 dac-4 dac-5

LEXO EDHE:

Krisi arma pas shkopinjve të bejsbollit, detajet e sherrit në Durrës ku mbeti i vrarë babai dhe u plagos djali. Autorët i ndoqën pas dhe…

 

Babai mbeti i vdekur, rëndë i biri, arrestohen 5 persona për krimin në Durrës. Policia jep detajet, u sekuestruan edhe…

 

Sherri me armë në Durrës/ Si nisi konflikti. Ngjarja e rëndë dyshohet të ketë ndodhur për shkak të…

Plagosja e dyfishtë në Durrës/ Policia: Shoqërohen 6 persona, përfshirë autorin e ngjarjes. Ngjarja ndodhi pas…

Të shtënat me armë zjarri në Durrës, ndërron jetë një nga të plagosurit

VIDEO/ Shkop bejsbolli, karrige dhe…Shihni çfarë ndodhi në Durrës pas sherrit që përfundoi me një viktimë

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.