FOTO/ Me birrë në dorë duke qeshur, Armand Duka takon kryeministrin anglez në Londër

Jul 7, 2021 | 23:18
SHPËRNDAJE

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është takuar në Londër me kryeministrin anglez Boris Xhonson.

duka xhonson

Si duket, Duka ka udhëtuar për të parë gjysmëfinalen e Europianit ndërmjet Anglisë dhe Danimarkës.

Numri një i FSHF-së ka ndarë momentet e takimit me kryeministrin anglez në rrjetet sociale për miqtë e tij.

duka

”Një takim me Boris Xhonson në Angli sonte”, shkruan Duka në ”Facebook”.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/