FOTO/ Mbrojtësi i Junajtid gjen “ngushëllim” te bashkëshortja e tij, Maja Nilson ekspozon dekoltenë bombastike

Aug 11, 2022 | 23:53
SHPËRNDAJE

Viktor Lindelof mund të hasë vështirësi për të bindur trajnerin e Mançester Junajtidit, Erik ten Hag për ta aktivizuar, por jashtë fushës së blertë suedezi gjen ngushëllim te bashkëshortja e tij Maja Nilson.

Collage Maker-11-Aug-2022-05.39-PM

Ekspertja e marketingut, nënë e dy fëmijëve ka rigjetur format e saj trupore dhe nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit në “Instagram” foto nga pushimet.

Ajo ka ekspozuar dekoltenë e saj bombastike, që nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat që nuk janë kursyer me komplimente.6456456

 564646

646466

45645646

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura