FOTO/ Mavraj në momente bisedimesh, gjen kohën të takohet dhe me këngëtaren seksi

SHPËRNDAJE

Lojtari i kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj vazhdon të ndodhet në Greqi teksa është në bisedime për të nënshkruar me një klub grek. Gazetat greke bëjnë me dije se lojtari ndodhet afër skuadrës së Arisit të Selanikut megjithatë nuk asgjë zyrtare.

I ndodhur në këto momente bisedimesh, Mavraj ka gjetur kohën që të takohet edhe me këngëtaren shqiptare, Adea Pula. Ndërkohë që në foto lojtari me këngëtaren gjenden shumë pranë njeri-tjetri dhe tashmë janë ngritur edhe thashethemet se po mundohen që të fillojnë një lidhje midis tyre.

auto-13180853-1695123057403097-1574907914-n1462604773auto_201530176978adeaaa_1499346811-3389574adea-2-pula adea1

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.