FOTO/ Manjola Nallbani në super formë, këngëtarja mahnit me fotot me bikini

| 20:33
SHPËRNDAJE
 

Këngëtarja e Manjola Nallbani, njihet jo vetëm për zërin e saj të mrekullueshëm, por edhe për fizikun e bukur.

Së fundi ajo ka mahnitur me foton e postuar në Instagram, ku ka pozuar me bikini.

manjola

Këngëtarja po shijon pushimet në plazh, ndërsa format e saj trupore, edhe pse 51-vjeç, të lënë pa fjalë.

manjola nallbanii kengetare Manjola-Nallbani

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.