FOTO/ Makina përmbyset në kanal, dy persona të plagosur. Shikoni si ka përfunduar mjeti

Jun 27, 2022 | 17:18
SHPËRNDAJE

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në Gramsh, ku një makinë është përmbysur dhe për pasojë dy personat kanë mbetur të plagosur.

aksident gramsh

Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit, ndërsa personat e plagosur janë transportuar për në spital.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

© Panorama.al

Te lidhura