FOTO/ Ledina Çelo nuk ndal pozat seksi, këngëtarja tregon këmbët e tonifikuara dhe…

Sep 14, 2021 | 11:06
SHPËRNDAJE

Ledina Çelo, këngëtarja e njohur që ka vite tashmë që jeton në Gjermani, këtë verë më së shumti ka pushuar në bregdetin e Jugut të Shqipërisë. Artistja nuk i ka ndalur pozat hot me bikini, me anë të të cilave tregoi se mosha për të është vetëm një numër.

ledina celo (4)

Së fundmi, Ledina ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në “Facebook’ disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet mjaft joshëse. Këngëtarja ka pozuar e ulur pranë një dritareje, e veshur me një fustan të ngushtë ngjyrë blu, i cili ishte me një krah dhe i çarë në njërën anë.

ledina celo (25t)

Ai i tregonte jo vetëm muskujt e barkut, por edhe këmbët e tonifikuara dhe pa celulit, për të cilat Çelo kujdeset shumë. Më herët ajo ka treguar se ushtrohet çdo ditë në shtëpi dhe se bën shumë kujdes me ushqimin për të qenë në super formë fizike.

ledina celo (10)

Në fotografinë e dytë që publikoi, Ledina shihet me make up profesional dhe me flokë kaçurrela të kthyera në një anë. Artistja e kishte plotësuar look-un me një byzylyk dhe një palë taka të zeza. Ajo zbuloi gjithashtu se pushimet kanë mbaruar dhe se tashmë është rikthyer në Gjermani, ku po xhiron videoklipin e një kënge të re që do të sjellë së shpejti.

ledina celo (8)

Fundjavën e kaluar, paparazzi i “Panorama Plus” e fotografoi këngëtaren së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët, në Palase. Ata po shijonin një shëtitje me një makinë plazhi.

ledina celo (7)

ledina celo (5) ledina celo (1) ledina celo (9) ledina celo (7) ledina celo (6) ledina celo (4) ledina celo (2) ledina celo (3) ledina celo (14) ledina celo (13) ledina celo (12) ledina celo (11) ledina celo (9)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/