FOTO-LAJM/ Kur xhamia e Tabakëve në Tiranë boshatiset

| 18:19
SHPËRNDAJE
 

 

Në xhaminë e Tabakëve, një nga më të mëdhatë në Tiranë nuk hyn askush përveç muezini që thërret ezanin.

LSA ka kapur disa momente nga brenda xhamisë, e cila është totalisht e boshatisur veçanërisht tani që ka nisur muaji i Ramazanit.

Xhamitë në të gjithë Shqipërinë janë mbyllur për shkak të koronavirusit.

xhamia e tabakeve (1) xhamia e tabakeve (2) xhamia e tabakeve (3) xhamia e tabakeve (4) xhamia e tabakeve (5) xhamia e tabakeve (6) xhamia e tabakeve (7) xhamia e tabakeve (8) xhamia e tabakeve (9) xhamia e tabakeve (10) xhamia e tabakeve (12) xhamia e tabakeve (13) xhamia e tabakeve (14)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.