FOTO- LAJM/ “Do t’ia dalim!”- Çfarë bëjnë njerëzit në Tiranë në ditën e izolimit

| 18:53
SHPËRNDAJE
 

Teksa kanë kaluar më shumë se 10 ditë kur qytetarët janë “mbyllur” nëpër banesat e tyre dhe për pasojë një pjesë kanë mbetur pa punë, duket se gjejnë mënyra për të kaluar kohën e lirë.

Disa banorë në Tiranë kanë hipur në tarracën e një pallati për të kaluar momente “bashkë” në grup, teksa në rrugë është e ndaluar.

Ndërkohë, të tjerët kanë zgjedhur të japin mesazhe nëpërmjet ballkoneve, ku në një banderolë shkruhet: Do t’ia dalim!

Ka edhe nga ata që preferojnë të pijnë një birrë në një park publik, megjithëse nuk është e lejuar.

korona-karantina (1) korona-karantina (2) korona-karantina (3) korona-karantina (4) korona-karantina (5) korona-karantina (6) korona-karantina (7) korona-karantina (8) korona-karantina (9) korona-karantina (10) korona-karantina (11) korona-karantina (12) korona-karantina (13) korona-karantina (14)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.