FOTO-LAJM/ Disa nga parullat më pikante në protestën për shembjen e Teatrit Kombëtar

| 20:51
SHPËRNDAJE

Dhjetëra qytetarë morën pjesë në protestën e zhvilluar rreth orës 20:00 të Aleancës për Teatrin.

Me parulla të shumta, protesta e thirrur vetëm pak orë më herët, u zhvillua e qetë.

Protagonistët si vëllezërit Budina, hodhën akuza të shumta në drejtim të qeverisë.

protesta-teatri (1) protesta-teatri (2) protesta-teatri (3) protesta-teatri (4) protesta-teatri (5) protesta-teatri (6) protesta-teatri (7) protesta-teatri (8) protesta-teatri (9) protesta-teatri (10) protesta-teatri (11) protesta-teatri (12) protesta-teatri (13)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.