FOTO/ Kush është shqiptari që humbi jetën në aksidentin e Tivarit

FOTO/ Kush është shqiptari që humbi jetën në aksidentin e Tivarit

0
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

FOTO-

Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi, në orët e para të mëngjesit dhe lajmi është bërë i ditur nga mediat e vendit fqinj që citojnë autoritetet lokale.

Mediat njoftojnë se viktima është Enea Rama, 29 vjeç nga Tirana, ky qe shihni ne foto. Bashkë me të udhëtonte edhe një shtetas tjetër, me inicialet R.R, i cili ka mbetur i plagosur rëndë.

Shoku i tij
Robert Renxa, miku i Enea Rames qe mbeti i plagosur

Mësohet se mjeti i Enea Ramës është përplasur me një makinë tjetër. Shkaqet e aksidentit ende nuk dihen, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Nje qytetar ka derguar ne adresen e “Panorama” edhe pamjet e para ne spital nga mberritja e te plagosurve.

i-aksidentuari-ne-tivar

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVideo/ Flet kampioni i Kick Boksit: Si më pritën në plazhin e Durrësit
Artikulli tjetërDalin shifrat zyrtare, ja sa kushtojnë Partizani dhe Skënderbeu

S'KA KOMENTE

Comments are closed.