EMRI+FOTO/ Kush është i riu që u ekzekutua, konflikti për plagosjen e 5 viteve më parë

SHPËRNDAJE

Viktima e sotme ne Mamurras, Indrit Pepa, 27 vjeçar qe u ekzekutua me bresheri sapo doli nga banesa e tij eshte personi qe shihni ne kete foto.

pepa

Gazetari i “Panorama” ben me dije se i riu ka pasur konflikt te hreshem, pasi ai rezulton te jete autori i nje plagosjeje te ndodhur 5 vite me pare.

Vete viktima jetonte me shume jashte shtetit dhe kishte ardhur se fundi ne familje. Nderkohe qe mesohet se familja e tij i druhej frikes nga ndonje hakmarrje e mundshme.

Pepa ka lene pas nje femije te vogel. Nderkohe qe policia ka nisur kerkimin per kapjen e autorit, pasi ky i fundit eshte identifkuar.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.