FOTO/ Kur moda del jashtë kontrollit, 13 shembuj të ‘çmendur’

| 18:27
SHPËRNDAJE

Moda është një gjë e paparashikueshme që mund të ndryshojë shumë shpejt. Nëse e ndiqni verbërisht, kurrë nuk e dimë se ku do të na çojë.

Njerëzit në këto fiti u përpoqën të ishin në modë me çdo kusht, por kur zgjodhën rrobat e tyre, ata jo gjithmonë përdorën sensin e përbashkët.

Kjo është arsyeja pse ata morën rezultate mjaft të çuditshme, ku disa prej tyre janë dukshëm dështime dhe disa janë thjesht qesharake.

3361760-j5TDpMQoNilRRJzpEXUN_WY5dCLPi6UxepqIx3WHWTc-1526628466-728-3bd944e933-1532935860 3361810-1419424566_017-1532418723-728-c4fe5f605f-1532935860 3361910-5742760-26-0-1532513877-1532513959-1500-1-1532513959-728-356b5bde51-1532935860 3361960-nmS6HFCBloo-1526635027-728-7cbb3dc33e-1532935860 3362010-1475126193180845551-1526634301-728-4f2af1f7d7-1532935860 3362060-1423315485_2088012684-1526637539-728-4f29061901-1532935860 3362110-I1B2r9IVs74-1526633675-728-d817c2de96-1532935860 3362260-tb-2CepMKQWFbjsy2KzpjQjR7ZraB5gogfQtyMmpT2g-1526631393-728-16b3e86b2d-1532935860 3362310-44-1526630408-728-99850d12a1-1532935860 3362410-20028310-64-0-1527243221-1527243225-720-1-1527243225-728-28763d82f8-1532935860 3362610-image-crop-600x884-1526634214-728-b11dc73724-1532935860 3362660-image-crop-720x665-1526633520-728-06a4710b03-1532935860 3362710-image-crop-504x366-1526630184-728-1c289a7c51-1532935860 3362760-image-crop-574x747-1526637151-728-c2ba1415ef-1532935860 Capture

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.