FOTO/ Koronavirusi i merr jetën mësueses nga Vlora

| 10:32
SHPËRNDAJE

Pëllumbesha Xhiaj
Pëllumbesha Xhiaj

Koronavirusi i ka marrë jetën arsimtares nga Vlora, Pëllumbesha Xhiaj.

Miq dhe të afërm kanë ndarë lajmin e vdekjes së saj përmes postimeve prekëse në rrjetet sociale.

“Ndërroi jete mësuesja Pëllumbesha Xhiaj ,duke humbur betejen me sëmundjen tinzare te kovidit.Pavarësisht përpjekjeve te personelit mjekësor,u këput ne mes jeta e mësueses me shpirt te bukur,e cila punoi 40-vjetë në arsim.Pëllumbesha do te kujtohet plot mirësi dhe pozivitet,nga familja,te afërmit,miqtë dhe koleget.
U prehësh ne paqe Pëllumbesh Xhiaj”, shkruan një nga miqtë e saj në rrjetet sociale, duke publikuar dhe foton e mësueses.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.