Foto/ Kombëtarja në pikë të hallit, shpërthejnë tifozët: Panuçi ik!

SHPËRNDAJE

Zhgënjimi ka qenë i madh pas humbjes së kombëtares shqiptare në “vëllazëroren” kundër Kosovës. Kombëtarja jonë nuk arriti të konkretizonte sulmet, dhe mjaftojmë të kujtojmë se goditja e parë në portën kundërshtare erdhi në minutën e 76 nga Balaj.

asdadddd

Një vështrim i shpejt në faqen zyrtare të FSHF, në rrjetin social “Facebook”, të bën të kuptosh se tifozët nuk janë të kënaqur nga Panuçi. Ata kërkojnë që ai të largohet menjëherë. Diçka tjetër që bie në sy është edhe sepse tifozët “ankohen” për festën e tepruar të lojtarëve kosovarë gjatë golave. Më poshtë komentet:

tifoze8

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.