Foto/ Kështu duket Greta Koçi pa makeup

SHPËRNDAJE

Ajo është një nga këngëtaret që është komentuar disa herë për operacione plastike.

Greta Koçi shpesh i ka anashkaluar këto komente, ndërsa në daljet e saj publike kujdeset gjithnjë që të jetë e kuruar dhe në formë.73318-640-0-5a58a611a4a3b

Por në një postim në Instastory, këngëtarja ka publikuar një video teksa shihet se nuk ka bërë makeup, por vetëm disa filtra që ia ka mbivendosur videos.73321-640-0-5a58a611a649773317-640-0-5a58a611a3aec

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakZhgënjen Flamurtari, humb miqësoren e parë në tokën turke
Artikulli tjetër"Ose do bëhesh imja, ose e askujt", i riu plumba 14-vjeçares. Zbardhen dëshmitë e tyre

S'KA KOMENTE

Comments are closed.