FOTO/ Juventusi “godet” në sulm, merr një “bomber” me emrin…Diana Tinari

SHPËRNDAJE

Diana Tinari duket se dita-ditës bëhet pak më shumë tifoze seç është me Juventusin. Bukuroshja është rritur me fanellat e një emri të madh si Del Piero.

diana2

Modelja italiane e ka shfaqur haptazi simpatinë që ka për skuadrën e Juventusit, madje në një postim të bërë në Instagram ajo shkruan “Diana Tinari La Bomber” ku lë të duket se nëse do të ishte futbolliste do të luante në sulm, te bardhezinjtë.

diana24diana20diana19diana18diana16diana14diana13diana12diana9diana8diana7diana6diana4diana3diana1diana

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO/ Karius e ka të vështirë dhe te Beshiktashi, Kuarezma e turpëron me një…”rabona”
Artikulli tjetërVIDEO/ Vrioni shënon supergol e feston me shqiponjë, por Italia na “zhyt” për 2 minuta

S'KA KOMENTE

Comments are closed.