FOTO/ Ish-kryebashkiakut të Dibrës i del 2 mijë lekëshi nga xhepi para SPAK-ut, gazetarja: Ishte aq i emocionuar sa…

Jun 28, 2022 | 17:01
SHPËRNDAJE

Ish kreu i Bashkisë Dibër, Muharrem Rama ka shkuar sot në Prokurorinë e Posaçme SPAK, por ajo që ka rënë në sy ishte një moment, kur ish-kryebashkiakut i ka dalë nga xhepi një 200 lekëshe.

muharem rama1

Në fotot e publikuara nga gazetarja Anila Hoxha, shihet ish-kryebashkiaku para SPAK-ut, ndërsa në xhepin e pantallonave ka një 200 lekëshe, gati për t’i rënë.

“Ish-kryetari i Bashkisë së Dibrës ishte aq i emocionuar kur po hynte në prokurori, sa dhe 2 mijë lekëshja që kishte në xhep deshi të dalë nga astari”, shkruan gazetarja.

muharrem hoxhaanila hoxha1

© Panorama.al

Te lidhura