FOTO/ India Reynolds, ylli i reality show me forma bombastike që është kthyer në sensacionin e ri online

| 18:41
SHPËRNDAJE
 

India Reynolds është kthyer në një sensacion online, ndërsa mahnit ndjekësit e saj me foto e publikuara. Ylli i programit “Love Island”, ka nënshkruar së fundmi një kontratë me markën Boohoo, si ambasadore e saj.

E veshur me të brendshme të zeza, ajo ka mahnitur me format e saj në imazhet e publikuara.

23515548-7898603-image-a-46_1579254682806

Ajo tha se koleksioni i të brendshmeve që ka prezantuar do të jetë në dispozicion për klientët ditën para Shën Valentinit.

23516564-7898603-image-a-75_1579256572573 23515552-7898603-image-a-50_1579254739524 23515548-7898603-image-a-46_1579254682806 23064788-7898603-Summer_of_love_India_attempted_to_find_love_last_summer_when_app-a-4_1579260060156

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.