FOTO/ Ilda Bejleri në “Elbasan Arena”, gazetarja befason me veshjen

SHPËRNDAJE

Të gjithë sytë e adhuruesve të futbollit, sot janë në “Elbasan Arena”, ku Shqipëria përballet me Izraelin.

Gazetarët janë të gjithë “në krye të detyrës”, ndërsa raportojnë  live nga fusha.

Ndërkohë, edhe këtë herë gazetarja sportive, Ilda Bejleri nuk ka shpëtuar pa u komentuar për pamjen dhe veshjen e saj.

Bukuroshja brune ka zgjedhur një veshje serioze dhe tepër elegante, ndërsa ka ekspozuar dekoltenë.

45454

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPolicët e kapin në shkelje, modelja u ofron seks treshe, por më e keqja ndodh më pas... (Video-Foto)
Artikulli tjetërFOTO/ “Kam nevojë për një të dashur”, ish-lojtari i Partizanit “shpërthen” në Krujë…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.