FOTO/ Ilda Bejleri në “Elbasan Arena”, gazetarja befason me veshjen

SHPËRNDAJE

Të gjithë sytë e adhuruesve të futbollit, sot janë në “Elbasan Arena”, ku Shqipëria përballet me Izraelin.

Gazetarët janë të gjithë “në krye të detyrës”, ndërsa raportojnë  live nga fusha.

Ndërkohë, edhe këtë herë gazetarja sportive, Ilda Bejleri nuk ka shpëtuar pa u komentuar për pamjen dhe veshjen e saj.

Bukuroshja brune ka zgjedhur një veshje serioze dhe tepër elegante, ndërsa ka ekspozuar dekoltenë.

45454

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.