FOTO/ I veshur me të zeza, i maskuar dhe me një çadër me vete. Ky është momenti kur autori hyn për të grabitur institucionin financiar

| 13:22
SHPËRNDAJE

Ky është momenti, kur një person i maskuar grabiti një institucion financiar të dhënies së kredive.

Grabitesi-kredo

Siç duhet edhe në foto, personi është veshur me të zeza, i maskuar dhe me mbante një çadër me vete.

Ai hyri në institucionin financiar, kërcënoi punonjësin dhe vodhi një shumë parash. Pikërisht autori i kësaj grabitje dyshohet të jetë Kristi Çinari, që dje po ashtu akuzohet për grabitjen e 17 mijë lekëve të reja tek farmacia afër shkollës ”Sami Frashëri” në Tiranë.

Në njoftimin e një dite më parë, policia tha se ka shpallur në kërkim autorin, 21 vjecarin Kristi Çinari.

Grabitja ndodhi në 23 janar, ku autori kërcënoi me armë punonjëset e filialit. Pasi mori paratë, autori raportohet se u largua ne kembe.

 

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.