FOTO/ I shpërthen implanti pas zmadhimit të gjoksit, 30-vjeçarja: U rrit në madhësinë e një pjepri, mendova se…

| 18:39
SHPËRNDAJE
 

Një grua 30-vjeç kaloi një eksperiencë të dhimbshme, pasi njëri prej implanteve që kishte vendosur për zmadhimin e gjoksit kishte shpërthyer.

Hannah Packham, 30 vjeç, zmadhoi gjoksin e saj në vitin 2014, nga 32A bë 32B, dhe tha se krenohej me gjoksin e saj për vite, deri sa filloi të kuptonte se njëri nga gjinjtë po bëhej më i madh se tjetri.

1

Ajo se kishte dhimbje të tmerrshme dhe se fillimisht kishte menduar se kishte kancer gjiri.

“U bë gati pesë herë më i madh se tjetri, mendova se do vdisja nga dhimbjet, prita 4 javë deri sa doktorët e kuptuan se ishte shkëputur implanit.”, u shpreh ajo.

Pas operacionit që e shpëtoi nga implantet e silikonit, 30-vjeçarja shpëtoi nga dhimbja por gjoksi iu reduktua në atë të një 10-vjeçareje.

2 3 4

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.