Foto hot/ Eva Murati në superformë, moderatorja sportive dhuron spektakël në bregdet

Aug 31, 2021 | 23:53
SHPËRNDAJE

Prezantuesja sportive, Eva Murati mbetet absolutisht një prej femrave më të bukura të ekranit. Moderatorja e Champions-it përveç shkëlqimit në studio, mahnit edhe jashtë saj.

Eva Murati

Me një karrierë gjithashtu si modele dhe aktore, Eva është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Eva Murati 2

Bukuroshja ndan rregullisht foto për ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram”, ndërsa së fundmi shfaqet në superformë me linjat e saj perfekte në bregdet.

Eva Murati6 Eva Murati5

Eva3

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura