Foto/ Holi Pirs, “ilaçi” për dëmtimin e De Brujnes

SHPËRNDAJE

Modelja angleze, Holi Pirs, e zakonshme në faqet tabloidëve britanikë, është e kënaqur me Mançester Sitin, por dëmtimi i Kevin De Brujnes e ka shqetësuar jo pak.

download (3)

Bukuroshja dëshiron që belgu ta rimarrë veten sa më shpejt të jetë e mundur dhe mundësisht para tre muajve që mjekët parashikojnë për shërimin e lojtarit. Modelja britanike, një fanse e zjarrtë e “qytetarëve”, nuk ngurron t’i entuziazmojë tifozët e skuadrës që drejtohet nga Guardiola me fotot e saj provokuese, me shpresën që edhe Kevin të ngrihet moralisht.

51GOoSwHQ3L

cf723a1ed3c

c1bd601b9bc6ca521b72ad8ea7799611514YfYkOIEL._SY450_

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.