FOTO/ Hedhja fluturimthi e portierit të Realit, në rrjetet sociale plas gallata

SHPËRNDAJE

Një hedhje fluturimthi e portierit të Realit, Keilor Navas, është bërë virale në internet, teksa shkrepja ka qenë në momentin dhe çastin e duhur. Gallata ka plasur teksa portierin e vendosin në personazhe filmash vizatimorë, duke i dhënë karrocës së kuajve apo edhe duke u hedhur me parashutë.

keilor-navas

31317727_885054971697869_3450837017804406784_n31317682_885054911697875_8056133048313315328_n31317660_885054785031221_28531205754322944_n31369566_885054751697891_816139379327107072_n31353834_885054681697898_4874262967236952064_n31301423_885054591697907_6860294100181057536_n31351535_885054515031248_6218265256150433792_n31318142_885054471697919_2897039605331132416_n31290716_885054405031259_8876666917918605312_n31318140_885054355031264_582946187280121856_n31317792_885054321697934_4164841692580544512_n31351512_885054285031271_9128644269693730816_n

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakE vranë apo u vetëvra? Çfarë po ndodh me hetimin për vdekjen e aktorit shqiptar
Artikulli tjetërFOTO/ Kthim në vitet ’90, zbulohen fanellat e reja të Milanit për sezonin e ardhshëm

S'KA KOMENTE

Comments are closed.