FOTO/ Gruaja e infektuar me koronavirus sjell në jetë beben, ja si paraqitet gjendja e tyre. Fatmirësisht foshnja…

| 19:01
SHPËRNDAJE
 

Një grua e re në moshë ka sjellë në jetë fëmijën në maternitetin “Koço Gliozheni”, në Tiranë.

ogerta

News 24 raporton se nëna ka qenë e infektuar prej disa ditësh me Covid-19, por fatmirësisht ka bërë një lindje natyrale. Si ajo dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Nëna e fëmija kanë lënë tashmë spitalin dhe janë në gjendje të stabilizuar shëndetësore.

Foshnja, ditën që ka lënë spitalin, ka qenë negativ në testin ndaj koronavirusit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.