FOTO/ Gjiknurin e zë vapa në Parlament, fillon t’i heqë rrobat një nga një

SHPËRNDAJE

Parlamenti ka rifilluar punën këtë të hënë dhe duhet thënë se është pak e vështirë të adoptohesh menjëherë me një sallë të mbylluar, pasi ke parë për javë të tëra një det të pafund apo natyrë dhe gjelbërim.

gjiknuri

Të plotë e lexoni në:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/gjiknurin-e-ze-vapa-ne-parlament-fillon-ti-heqe-rrobat-nje-nga-nje/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDebutimi në Kupën e Shqipërisë, Gega: Nuk e kisha nënvlerësuar Tërbunin, prisja më shumë tifozë
Artikulli tjetërZjarr në Elbasan, forca të policisë dhe zjarrfikësish në vend

S'KA KOMENTE

Comments are closed.